VOL On the spot: Het gesprek van nu met Lale Gül
Wat betekent het om je stem te gebruiken in een tijd waarin woorden steeds zwaarder wegen? Hoe blijf je trouw aan jezelf als jonge schrijver, opiniemaker én vrouw in een samenleving vol verwachtingen, veroordeling en strijd?
Tijdens deze actuele en persoonlijke avond gaan we in gesprek met Lale Gül – schrijver van Ik ga leven en Ik ben vrij en een uitgesproken stem in het publieke debat. Over vrijheid, botsende loyaliteiten, geloof, kritiek, kwetsbaarheid, en hoe het is om voortdurend onder een vergrootglas te liggen.
Lale spreekt eerlijk over haar eigen ervaringen met uitsluiting, online haat en bedreigingen, maar ook over de noodzaak van nuance, moed en intellectuele vrijheid. We praten over wat het betekent om te schrijven in Nederland anno nu – en voor wie je dat doet.
Praktische informatie
Het programma is van 19.30 – 21.00 uur. Vanaf 21.00 uur is de aansluitende borrel. Het eerste drankje is inbegrepen bij het ticket.