Medewerkers afdeling onderzoek

Annemarie Beunen - Senior Auteursrechtjurist
E-mail: Annemarie.Beunen@kb.nl

Levien den Boer - Adviseur Kennisdeling
E-mail: Levien.denBoer@kb.nl

Annemiek van de Burgt - Adviseur Onderzoek en Kennisdeling
E-mail: Annemiek.vandeBurgt@kb.nl

Mirjam Cuper - Data Scientist
E-mail: Mirjam.Cuper@KB.nl

Loes van Eijk - Adviseur Kennisdeling en Projectleider Nationaal Bibliotheekcongres
E-mail: Loes.vanEijk@kb.nl

Willem Jan Faber - Onderzoeksprogrammeur
E-mail: WillemJan.Faber@kb.nl

Marianne Hermans - Adviseur Onderzoek en Kennisdeling
E-mail: Marianne.Hermans@kb.nl

Sharon van de Hoek - Adviseur Onderzoek en Kennisdeling
E-mail: Sharon.vandeHoek@kb.nl

Martijn Kleppe - Hoofd Onderzoek
E-mail: Martijn.Kleppe@kb.nl

Johan van der Knijff - Onderzoeker Digitale Duurzaamheid
E-mail: Johan.vanderKnijff@kb.nl

Enno Meijers - Adviseur Informatie Infrastructuren
E-mail: Enno.Meijers@kb.nl

Marjolein Oomes - Adviseur Onderzoek en Kennisdeling
E-mail: Marjolein.Oomes@kb.nl

Barbara Sierman - Digital Preservation Manager
E-mail: Barbara.Sierman@kb.nl

Rosemarie van der Veen-Oei - Adviseur (Inter)nationale Samenwerking
E-mail: Rosemarie.vanderVeen-Oei@kb.nl

Sara Veldhoen - Research Software Engineer
E-mail: Sara.Veldhoen@KB.nl

Lotte Wilms - Adviseur Digital Scholarship
E-mail: Lotte.Wilms@kb.nl