Medewerkers afdeling onderzoek

Adeline van den Berg - Adviseur Internationale Samenwerking
E-mail: Adeline.vandenBerg@kb.nl

Annemarie Beunen - Senior Auteursrechtjurist
E-mail: auteursrecht@kb.nl

Levien den Boer - Adviseur Kennisdeling
E-mail:

Annemiek van de Burgt - Adviseur Onderzoek en Kennisdeling
E-mail: Annemiek.vandeBurgt@kb.nl

Loes van Eijk - Adviseur Kennisdeling en Projectleider Nationaal Bibliotheekcongres
E-mail: Loes.vanEijk@kb.nl

Willem Jan Faber - Onderzoeksprogrammeur
E-mail: WillemJan.Faber@kb.nl

Marianne Hermans - Adviseur Onderzoek en Kennisdeling
E-mail: Marianne.Hermans@kb.nl

Sharon van de Hoek - Adviseur Onderzoek en Kennisdeling
E-mail: Sharon.vandeHoek@kb.nl

Cathelijne Hoorn - Programmamanager Interne Kennisdeling
E-mail: Cathelijne.Hoorn@kb.nl

Martijn Kleppe - Hoofd Onderzoek
E-mail: Martijn.Kleppe@kb.nl

Johan van der Knijff - Onderzoeker Digitale Duurzaamheid
E-mail: Johan.vanderKnijff@kb.nl

Ottilie Nieuwenhuis - Adviseur Onderzoek en Kennisdeling
E-mail: Ottilie.Nieuwenhuis@kb.nl

Marjolein Oomes - Adviseur Onderzoek en Kennisdeling
E-mail: Marjolein.Oomes@kb.nl

Barbara Sierman - Digital Preservation Manager
E-mail: Barbara.Sierman@kb.nl

Theo van Veen - Adviseur / Onderzoeker
E-mail: Theo.vanVeen@kb.nl

Lotte Wilms - Adviseur Digital Scholarship
E-mail: Lotte.Wilms@kb.nl